אם כבר לצאת מהארץ – אז לצאת בסטייל

אם כבר לצאת מהארץ – אז לצאת בסטייל

רוצים שירות VIP מפנק בשדה התעופה? בא לכם להרגיש כמו אח"מים לכל אורך הדרך?

אם בא לכם שמישהו יטפל בכל הסידורים – מההסעה לשדה התעופה וכלה בבידוק הביטחוני ובדיקת הדרכונים – כדאי לכם לשקול לשכור שירות אישי צמוד. עם שירותי VIP ליוצאים לחו"ל גם תחסכו לעצמכם התרוצצויות מיותרות, וגם תגיעו בזמן לטיסה ותתרווחו בנחת במטוס.

שירות VIP בשדות תעופה כולל מספר אפשרויות עיקריות:

  • רכב יוקרה צמוד שיסיע אתכם מהבית עד לנמל התעופה.
  • סיוע באיסוף ובהובלה של המזוודות ויתרת המטען.
  • קבלת פנים בשדה התעופה וליווי אישי צמוד של דייל.
  • תור מקוצר לבידוק הביטחוני ולבדיקת הדרכונים.
  • אירוח VIP בטרקלינים השונים בשדה התעופה.
  • שמירת מקומות לטיסה והזמנת בתי מלון בעת הצורך.

לחבילת השירותים הבסיסית הזו, ניתן להוסיף גם שירותים נוספים לפי דרישה: הסעות בחו"ל, הדרכות וסיורים פרטיים, שירותי אבטחה, שירות מיוחד לנוסעים בעלי מוגבלויות ועוד. כל אלו מיועדים לעשות לכם מעבר קל לחיים במדינה החדשה אותה בחרתם.

למי מתאימים שירותי VIP?

לאח"מים, לאנשים מפורסמים, לשועי עולם, לארגונים ועסקים ולכל אחד שרוצה לטעום מעט נחת, לחסוך זמן יקר ולעבור את כל נקודות הביקורת במהירות, עם ליווי אישי צמוד עד העלייה למטוס. במידה שיש לכם מספר רב של מזוודות (מעל 10 מזוודות), כדאי ומומלץ להזמין במקביל גם שירותי סבל.

אומנם בדרך כלל שירותי VIP ניתנים לכל סוגי הטיסות, כולל טיסות -שכר (צ'ארטר) וטיסות פנימיות, אך רצוי ומומלץ לברר זאת מראש עם החברה שאת שירותיה שכרתם. תיאום מראש של כל הפרטים, יסייע לכם לקבל את השירות הטוב והמפנק ביותר, ללא תקלות. כמו כן מרבית נותני-השירותים בתחום עוקבים אחר שינויים במועדי הטיסות, ומטפלים בלקוחות בהתאם לשינויים.

הגידול הצפוי בשוק שירותי ה-VIP

כיום אנו חיים בעידן בו טיסות הפכו לעניין שבשגרה, ומטוסים חוצים את השמיים הלוך ושוב בכל כיוון אפשרי. כ-90,000 מטוסים מחברות תעופה שונות התעופפו בשמי ישראל בשנת 2013, מתוכם 7,300 מטוסים בטיסות פנים-ארציות. הנתונים מצביעים על גידול מתמשך והולך במספר הנוסעים והטסים (מאקו, 31.12.13). יותר ויותר ישראלים טסים לחו"ל, ויש להניח שאחוז מכובד מהם עושה זאת גם למטרת ירידה מהארץ.

במצב כזה, בו טיסות הפכו למובנות מאליהן, דווקא תחום השירותים המיוחדים הפך למאסט. חברות תעופה רבות מחפשות בידול לעומת המתחרים, ושירותי VIP הם הדבר שיכול לעשות את ההבדל הקטן, אך המשמעותי. אפרים קרמר, מנכ"ל אשת טורס, טוען כי שנת 2014 תביא עמה הרבה יותר נופשים בודדים לישראל (דה-מרקר, 31.12.13); גידול כזה במספר התיירים הבודדים ייצור דרישה לשירותי VIP נוספים, על אלו הקיימים כיום.

מעבר לכך, רפורמת "שמיים פתוחים" מאפשרת לחברות תעופה נוספות מרחבי העולם לפעול בישראל, ולפיכך יש לצפות לגידול הן במספר הטיסות והן במספר הנוסעים. הדבר פותח אפשרויות חדשות בתחום שירותי ה-VIP בשדות תעופה, על אף שנכון להיום סוג זה של שירותים פחות מוכר לישראלי הממוצע. יש להניח שכל זה ישתנה בעתיד הקרוב, ובמיוחד בשנת 2014 שצפויה להכיל גידול מסיבי בתחום הטיסות.

אז מה צפוי לנו?

יותר טיסות, יותר מהר ויותר יעדים לצד שירות יותר איכותי וזמין לכל דורש. לא משנה אם אתם יורדים מהארץ או טסים לחופשה בחו"ל. כולנו רוצים ליהנות מהשירות הטוב ביותר, וזה בדיוק מה שמתרחש כעת בתחום הטיסות בארץ ולחו"ל. לכם נותר רק להישען אחורה וליהנות מהחוויה.

Be Sociable, Share!

This article was written by: liran

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*